Krmivo pro psy

PedigreeI váš čtyřnohý domácí mazlíček si zaslouží to nejlepší stravování. Existuje celá řada krmiv pro psy. Jednotlivá krmiva se od sebe liší složením. Krmiva je nutné vybírat také podle věku vašeho psa.

Suchá krmiva pro psy mají delší dobu použitelnosti, jsou méně náročná na skladování, mají vysoký obsah vitamínů a především mají vyšší stravitelnost. Do suchého krmiva se řadí zejména granule. Velmi oblíbené jsou granule Pedigree, Darlin a Chappi.

Pejsci také nepohrdnou psí konzervou. Obsah je vyroben z čerstvého masa. Čerstvé maso totiž obsahuje vyšší obsah bílkovin, které jsou pro psy důležité. Pro malá šťeňátka je vhodná například konzerva Pedigree junior.

V akční nabídce objevíte také psí paštiky. Tyto paštiky obsahují jemné mleté maso, které je velkou lahůdkou pro vašeho miláčka. Kromě masa obsahují i další látky rostlinného původu a minerální látky. Zakoupit můžete například paštiku Friskies nebo Cesar.

Nesmíme zapomínat ani na pamlsky, které vašeho pejska rozhodně potěší. Zakoupit mu můžete třeba Pedigree Schmackos, Pedigree Rodeo nebo pochoutku pro psy Frolic.